Kliknij, aby odwiedzić mój sklep artystyczny.

AktualnościWitamy po wakacyjnej przerwie.


Wkrótce podamy nowe kalendarium na listopad.

Tymczasem ruszyły zapisy na kolejną edycję Rozwijalni mózgu. Oto szczegóły.
ARCHIWUM — ARCHIWUM — ARCHIWUM

Zapraszam na warsztat poznawczy z Mandalą.

Mandala to rysunek na planie koła, wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza "koło życia, cały świat, święty krąg". A wiemy, że koło życia to podstawowe narzędzie w pracy coacha.

Podstawową formą mandali jest okrąg z wpisanymi weń kwadratami (o bokach zorientowanych według stron świata), stosuje się jednak pewne odstępstwa. Mnisi buddyjscy często posługują się manadalą, dla nich wykonywanie i oglądanie mandali jest formą medytacji. Dla nas jednak ma najczęściej znaczenie, jako narzędzie teraupetyczne i rozwojowe. Mandala bowiem rozwija wyobraźnię, pomaga w ćwiczeniu skupienia uwagi i koncentracji, pomaga się wyciszyć i zrelaksować, a także pozwala wyrazić uczucia, lęki i myśli.


Czego dowiesz się na warsztatach?

 • poznasz znaczenie mandali w psychologii i coachingu, oraz ich historię,
 • poznasz mechanizm pracy z mandalą,
 • poznasz różnicę tworzenia własnej mandali a mandali intencjonalnej,
 • nauczysz się interpretować mandalę,
 • przy blasku świec i cieple kominka nauczysz sie tworzyć mandale.


Zgłoszenia przyjmowane będą na adres: szkolenia@danka.pl

 • Na szkolenie w terminie 19. listopada, zapisy przyjmowane są do dnia 16. listopada (środa).
 • Na szkolenie w terminie 3. grudnia, zapisy przyjmowane są do dnia 30. listopada (środa).
Koszt spotkania to 123,00 brutto.


Rezerwacja miejsca po dokonaniu wpłaty na konto firmy Danka po otrzymaniu maila potwierdzającego zgłoszenie i możliwość udziału.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zniżkę 50% na zakup mandali intencjonalnej.

Liczba miejsc ograniczona ze względu na wymaganą wyjątkową atmosferę przy tworzeniu mandali. Warsztat odbędzie się w pracowni firmy.

Zapytania prosimy kierować na adres: coach@danka.pl


Szkolenie "Wampiry emocjonalne są wśród Nas" ...

... przybliżyło uczestnikom pojęcie wampira emocjonalnego. Jak każdy wampiryzm i ten emocjonalny jest zaraźliwy. Tylko skuteczna obrona może nas uchronić przed działaniem zgodnie z wolą wampira. Najskuteczniejszą strategią obrony jest ich poznanie, należy wiedzieć kim i czym są. Zwracając uwagę na słowa i działania ludzi, którzy otaczają nas w domu, w pracy czy w innych okolicznościach dnia codziennego, jesteśmy w stanie rozpoznać wampira emocjonalnego. Znajomość strategii działania z poszczególnym typem wampira wspomoże bronić się skuteczniej, lub podjąć decyzję o oddaleniu się od takich osób.

Uczestnicy szkolenia dostali nie tylko wiedzę teoretyczną, którą można wyczytać w książkach, ale też kilka praktycznych sposobów i przykładów, jak sobie radzić z wampirami emocjonalnymi i energetycznymi. A jeżeli ktoś z uczestników rozpoznał wampira w sobie na podstawie przedstawionych sytuacji, to dowiedział się, jak zacząć autoterapię, jaki powinien być jej cel, z kim najlepiej pracować lub z kim nie pracować. Pamietać należy, że w zależności od tego, z jakiego typu wampirem mamy doczynienia praca terapeutyczna jest inna i inna jest strategia radzenia sobie, by z takim człowiekiem tworzyć poprawne, czasem nawet szczęśliwe relacje. Temat wampira emocjonalnego rzadko pojawia się w rozmowach coachingowo-rozwojowych, tym bardziej cieszy mnie, że tak mało popularny temat spotkał się z zainteresowaniem.


Już dzisiaj zapraszam na ponowne spotkanie z wampirami 5 listopada br. w naszej firmowej salce.

Trwać będzie od godz. 10:00 do godz. 15:00.
Koszt szkolenia wynosi 150,- pln.


Zapisy na adres: szkolenia@danka.pl

Zastrzegamy sobie, iż szkolenie odbędzie się przy udziale min. 5 osób.


WAMPIRY EMOCJONALNE.

Czy zdarzyło Wam się kiedyś, że ktoś wyssał z Was wszystkie siły? Że poczuliście, jak nagle odpływa z Was cała energia, jest Wam słabo i najlepiej zapadlibyście w głęboki sen? Jeżeli tak, to oznacza, że mieliście kontakt z WAMPIREM EMOCJONALNYM. Wampir emocjonalny nie budzi się nocą i nie wysysa z nas krwi, Wampir emocjonalny żyje wśród nas, może być wszędzie, w domu, w pracy, na ulicy czy w sklepie, a nawet w naszym łóżku.Jeżeli chcesz się czegoś na ten temat dowiedzieć, to zapraszam na szkolenie:

"WAMPIRY EMOCJONALNE SĄ WŚRÓD NAS"


Czego możesz się spodziewać?

 • dowiesz się kim są wampiry emocjonalne,
 • poznasz ich typy i charakterystykę,
 • nauczysz się rozpoznawać poszczególne wampiry,
 • nauczysz się bronić przed wampirami emocjonalnymi.

Szkolenie odbędzie się 21. października 2017 r. w sobotę. Trwać będzie od godz. 10:00 do godz. 15:00. Koszt szkolenia wynosi 150,- pln i odbędzie się w Centrum Poznania (dokładne miejsce zostanie podane po zamknięciu zapisów)

Zapisy na adres: szkolenia@danka.pl

Zastrzegamy sobie, iż szkolenie odbędzie się przy udziale min. 5 osób.


Trwają zapisy na warsztaty z Rozwijalni MÓZGU.

I. edycja startuje od 15. września 2016 r., potrwa do 30. czerwca 2017 r. Podzielona jest na okresy kwartalne.
Znamy już terminy zajęć do końca roku 2016:

 • 27 września,
 • 11 i 25 Poździernika,
 • 8 i 22 listopada,
 • 13 grudnia.

Warsztaty każdorazowo będą trwać od 18:00 do 20:00. Program przewiduje jedynie ćwiczenia z zakresu treningu umysłu, wiedza teoretyczna będzie przekazywana na osobnych szkoleniach i na stronie: szkolenia.danka.pl

Zakres ćwiczeń obejmuje koncentrację, kreatywność, pamięć, spostrzegawczość, słownictwo, sposoby myślenia. Koszt udziału w edycji to 900,00 brutto. Możliwość udziału w warsztatach kwartalnych, koszt 300,00 brutto (6 spotkań).


Zgłoszenia i wpłaty na okres pierwszego kwartału przyjmujemy do dnia 15. września 2016.

Adres zgłoszenia: szkolenia@danka.pl


Zapraszamy serdecznie.